Skip to main content

FoodBox Store to rozwiązanie które umożliwia wygodne zamawianie z restauracji za pomocą aplikacji. Dostępna jest również opcja vendingu.

Dodatkowy ekran

Dodatkowy ekran umożliwia umieszczanie reklam.

Kawiarka

W kontenerze znajduje się również automat kawowy, który jest częścią systemu FoodBox. Dzięki temu, klienci mogą cieszyć się świeżą kawą podczas swoich zakupów.

Dowolne wykończenie

Dopasuj kontener do własnych preferencji.

Vending

FoodBox jest wyposażony w oszklone skrytki, dzięki czemu klient ma wgląd w zawartość przed opłaceniem.

Personalizuj

Dopasuj wnętrze FoodBox pod siebie. Dopasuj skrytki, ich wielkość i rodzaj.

Skrytki

Skrytki mogą być grzane, chłodzone lub suche, w zależności od wymagań przechowywania różnych produktów.

Wygoda i łatwość obsługi FoodBox.

Możliwości z FoodBox

APLIKACJA: Aplikacja to kluczowy element naszego systemu. Dzięki aplikacji, klienci mogą dokonywać płatności za zakupy za pomocą zapisanej w aplikacji karty płatniczej. Po wcześniejszym opłaceniu zamówienia w aplikacji, klient może otworzyć szafkę i odebrać swoje zamówienie.

VENDING: Skrytki mają wbudowany terminal przez co posiadają opcje Pay And Take – oznacza to, że w skrytkach można odbierać dania lub produkty, które są dostępne od ręki na miejscu. W tej opcji służy jako urządzenie vendingowe, w którym w każdej chwili odbierzemy znajdujące się w środku danie.

FoodBox

FoodBox jest wyposażony w oszklone skrytki, dzięki czemu klient ma wgląd w zawartość – funkcja vendingowa. Skrytki mogą być grzane, chłodzone lub suche, w zależności od wymagań przechowywania różnych produktów. Dzięki temu, każdy klient może znaleźć odpowiednie produkty dla siebie.

W kontenerze znajduje się również zintegrowany automat kawowy, który jest częścią systemu FoodBox. Dzięki temu, klienci mogą cieszyć się świeżą kawą podczas swojego zakupowego doświadczenia.