Skip to main content

Fakturomat to samoobsługowe urządzenie wystawiające fakturę VAT bez udziału personelu sklepu.

Monitor dotykowy

Monitor 24″ do obsługi urządzenia.

Drukarka termiczna

Drukarka do wydruku faktury.

Pobierak paragonu
Sprzęt

UPS i POS

Gniazdka

Gniazdka elektryczne i sieciowe.

Dopasowanie

Dopasuj wizualnie urządzenie pod własne preferencje.

Samoobsługowe urządzenie, wystawiające fakturę VAT bez udziału personelu

Zalety Fakturomat:

Klient z pomocą intuicyjnego i przyjaznego oprogramowania samodzielnie wystawia fakturę VAT. Program podpowiada kolejne czynności, dzięki czemu proces przebiega płynnie. Do momentu zatwierdzenia dokumentu istnieje możliwość jego poprawienia lub anulowania całej operacji.

Dlaczego warto wybrać Fakturomat?

Fakturomat stał się podstawowym elementem wyposażenia sklepów wielkopowierzchniowych. Pozwala wyeliminować błąd ludzki poprzez automatyzację procesu, a tym samym podnieść jakość doświadczenia Klienta podczas wizyty w naszym sklepie.

Opis działania Fakturomatu:

  • Na każdym paragonie umieszczony jest numer w postaci kodu kreskowego, który służy do jego identyfikacji. Na ekranie Fakturomatu pojawia się lista artykułów, które znajdują się na paragonie.
  • Użytkownik wybiera z listy produkty, na które chce uzyskać fakturę VAT. Produkty, które nie mają być ujęte na fakturze, będą wydrukowane na osobnym dokumencie jako niefiskalne potwierdzenie paragonu.
  • Następnie klient samodzielnie wprowadza dane. Urządzenie sprawdza, czy użytkownik uzupełnił wszystkie wymagane dane, czy są one poprawne i czy do danego numeru paragonu nie była już wcześniej wystawiona faktura VAT. Jeżeli weryfikacja została przeprowadzona poprawnie, paragon zostaje zatrzymany w urządzeniu, a klient otrzymuje fakturę VAT.
  • Fakturomat jest połączony z bazą danych programu sprzedażowego poprzez sieć LAN. Oprogramowanie Fakturomatu podczas wdrożenia zostaje integralnie z nim połączone.