2019-01-21

Najbardziej wytrzymałe kontenery

Przedstawiamy nasze najbardziej wytrzymałe produkty - kontenery na gruz. Są zaprojektowane do trudnych warunków eksploatacji i przeznaczone do składowania i przewozu ciężkich wielkogabarytowych ładunków w tym odpadów poremontowych, budowlanych, przemysłowych oraz złomu różnego rodzaju.

kontener na gruz

Mocna konstrukcja jest zbudowana z profili gorącowalcowanych i spawana spawem ciągłym co zapewnia maksymalną wytrzymałość. Płozy kontenera wykonane są z dwuteownika IPN 180 i dodatkowo wzmocnione blachą stalową. Do poszycia ścian kontenera wykorzystuje się blachę stalową o grubości 3 mm, do podłogi - 5 mm. Solidny potrójny system zamknięcia skrzydeł drzwi pozwala na bezpieczne składowanie i transportowanie ciężkich ładunków. Zaczep hakowy do załadunku kontenera jest wykonany z pręta o średnicy 50 mm. Wszystkie elementy ruchome kontenera posiadają smarowniczki.

Produkujemy kontenery na gruz o różnej konstrukcji i pojemności od 7 do 13 m3. Zabezpieczenie antykorozyjne kontenera wykonywane jest najpierw farbą podkładową, a następnie nawierzchniową w dowolnym kolorze z palety RAL.

Zapraszamy do zamówień.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

* pola wymagane

Film

Zobacz nasze
produkty i rozwiązania

+48 62 721 33 90
T_PRODUCT_GO_TO_CART