Mobilny stolik metalowy – element ergonomicznego wyposażenia stanowiska pracy

Właściwie urządzone stanowisko pracy musi być zaprojektowano według zasad ergonomii i zapewniać komfortowe, oraz bezpieczne warunki wykonywania obowiązków pracownikiem. Ogólna zasada ergonomii mówi, że wszystkie elementy stanowiska pracy powinny mieć jak najwięcej możliwości regulacji i wygodnego umiejscowienia w określonej przestrzeni. Zapewnić to pomaga np. zamiana klasycznych mebli stacjonarnych na takie, które można łatwo dostosować do zmiennych warunków wykorzystania oraz różnych użytkowników. Jeden z takich niezbędnych elementów – mobilny stolik – nasz nowy produkt z grupy mebli metalowych.

Przedstawiony metalowy stolik na kółkach został zaprojektowany do umieszczenia różnych przedmiotów, w tym licznego sprzętu lub narzędzi. Mogą to być urządzenia komputerowe (drukarki, skanery), multimedialne (projektory) lub różnorodna aparatura medyczna, przemysłowa itp.

Mobilny stolik metalowy znajdzie zastosowania niemal w każdym miejscu pracy takim jak: biuro, warsztat, szpital, lub gabinet kosmetyczny. Stolik posiada blat stalowy o wymiarach 530×490 mm na wysokości 500 mm. Sztywna rama jest zrobiona z profili stalowych i ma charakterystyczny kształt ułatwiający przemieszczenie stolika nawet jedną ręką. Kółka mają możliwość blokady. Mobilny stolik jest wyposażony w dwie stałe półki metalowe z małymi burtami i tylną ścianką. Konstrukcja malowana proszkowo w kolorze RAL 7035.

Firma D&K Technology wyprodukuje mobilny stolik również w innej wersji według indywidualnych wytycznych klienta.

Zapraszamy do kontaktu i zamówień.