Szafy skrytkowe metalowe – nasza pasja. Jakie są przewagi zamówień indywidualnych.

Dzisiaj przedstawimy Państwu już znany produkt – szafy skrytkowe metalowe.

Szafy wykorzystuje się do uporządkowanego i bezpiecznego przechowywania licznych przedmiotów różnych użytkowników, w tym rzeczy osobistych, indywidualnych narzędzi, sprzętu lub korespondencji itp. Spotkać takie szafy można w zakładach pracy bądź też w miejscach publicznych.

Nasza niedawna realizacja partii 18 szaf skrytkowych pokazuje przewagę licznych zakupów mebli metalowych wyprodukowanych na podstawie indywidualnego zamówienia.

W odróżnieniu od nabycia gotowych szaf o różnych standardowych wymiarach, indywidualne zamówienie w D&K Technology mebli metalowych według własnych wytycznych zapewnia maksymalne dostosowanie każdego elementu wyposażenia do wyznaczonej przestrzeni, co pomaga zagospodarować pomieszczenia w optymalny sposób. Jednocześnie zamawiający ma możliwość zachowania walorów estetycznych całego obiektu. Wykorzystanie dowolnej kolorystyki z palety RAL przy malowaniu proszkowym szaf metalowych daje możliwość idealnego dopasowania wyglądu mebli do danego wnętrza. Rozmaite warianty połączenia wielu kolorów korpusów szaf i drzwiczek otwierają szerokie pole do wyróżnienia i tworzenia charakterystycznego oblicza danego elementu wyposażenia wnętrza, co zawsze korzystnie wpływa na ogólną atmosferę miejsca pobytu.

Zamawiający zlecił projekt i produkcję szaf skrytkowych, z których każda miała swoje nietypowe wymiary i inną liczbę skrytek. Uwarunkowane było to różnymi kształtami pomieszczeń do umeblowania, liczbą planowanych użytkowników i gabarytami przedmiotów do przechowywania. Szafy zostały wyprodukowane z blachy stalowej o grubości 0,6 mm. Bezpieczne przechowywanie zapewniają zamki cylindryczne. Elegancki daszek na szafach, jako dodatkowy element wyposażenia, pomaga w utrzymaniu czystości i porządku.

Wyprodukujemy dla Państwa szafy metalowe skrytkowe o dowolnych wymiarach i przeznaczeniu. Zrobimy je rzetelnie i z pasją, uwzględniając specyfikę planowanego wykorzystania poprzez zastosowanie najlepszych materiałów i szerokiego wachlarza dodatkowych opcji wyposażenia, takich jak: różne rodzaje drzwiczek, zamków, oznakowanie skrytek, oraz półki, daszki itp. Szafy także mogą być wyprodukowane w całości ze stali ocynkowanej.

Na podstawie naszych produktów uda się Państwu maksymalnie szybko i skutecznie wyposażyć powierzchnię do określonych celów.

Zapraszamy do kontaktu i zamówień.
165_normal
166_normal
168_normal