Najbardziej wytrzymałe kontenery

Przedstawiamy nasze najbardziej wytrzymałe produkty – kontenery na gruz. Są zaprojektowane do trudnych warunków eksploatacji i przeznaczone do składowania i przewozu ciężkich wielkogabarytowych ładunków w tym odpadów poremontowych, budowlanych, przemysłowych oraz złomu różnego rodzaju.

Mocna konstrukcja jest zbudowana z profili gorącowalcowanych i spawana spawem ciągłym co zapewnia maksymalną wytrzymałość. Płozy kontenera wykonane są z dwuteownika IPN 180 i dodatkowo wzmocnione blachą stalową. Do poszycia ścian kontenera wykorzystuje się blachę stalową o grubości 3 mm, do podłogi – 5 mm. Solidny potrójny system zamknięcia skrzydeł drzwi pozwala na bezpieczne składowanie i transportowanie ciężkich ładunków. Zaczep hakowy do załadunku kontenera jest wykonany z pręta o średnicy 50 mm. Wszystkie elementy ruchome kontenera posiadają smarowniczki.

Produkujemy kontenery na gruz o różnej konstrukcji i pojemności od 7 do 13 m3. Zabezpieczenie antykorozyjne kontenera wykonywane jest najpierw farbą podkładową, a następnie nawierzchniową w dowolnym kolorze z palety RAL.

Zapraszamy do zamówień.

146_normal
147_normal
148_normal
149_normal
150_normal
151_normal
152_normal
153_normal