Przepisomat – nowy sposób na zakupy

Dzisiejszy klient znacznie różni się od typowego klienta sprzed kilku lat. Jest bardziej wymagający i jednocześnie ma ograniczony czas na zakupy. Wtedy coraz częściej potrzebuje wsparcia w zakresie wyboru najlepszych produktów do własnych preferencji smakowych i dietetycznych.

Odpowiadamy na to naszym innowacyjnym urządzeniem samoobsługowym PRZEPISOMAT.

Przepisomat to multimedialne urządzenie umieszczane w sklepie, które umożliwia klientowi znalezienie przepisu na danie, wydrukowanie go razem z listą zakupów bądź wysłanie jej na maila. Umożliwia wyszukiwanie przepisów po zeskanowanym kodzie kreskowym danego produktu lub składniku wpisanym przez użytkownika. Jeśli ktoś chce się zmieścić w określonej kwocie czy w odpowiedniej liczbie kalorii, to Przepisomat bierze pod uwagę konkretną dietę albo wybrany rodzaj kuchni.

Zarządca sklepu może za pomocą urządzenia komunikować klientowi pożądane treści, uwzględniające stany magazynowe, terminy ważności, aktualne promocje oraz preferencje sprzedawcy. Klient po wejściu do sklepu ma możliwość wyszukania przepisu według ulubionych produktów lub przejrzenie tych polecanych w danym tygodniu. Na urządzeniu, gdy nie jest używane, istnieje możliwość wyświetlania reklam graficznych bądź animacji.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o tym, jak działa Przepisomat oraz na stronę urządzenia.