D&K Technology
D&K Technology - język polski D&K Technology - język angielski D&K Technology - język niemiecki

AKTUALNE OFERTY PRACY:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Krotoszyn (okolice), Wróżewy (pow. krotoszyński) Region: wielkopolska

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie zleceń dla firmy oraz nowych Klientów,
  • Nawiązywanie i utrzymanie kontaktów z kluczowymi  klientami,
  • Prezentacja Klientom oferty firmy,
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych,
  • Przygotowanie ofert handlowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji,
  • duże zdolności negocjacyjne,
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz zdolności organizacyjne
  • gotowość do pracy „w terenie” (wymagane posiadanie prawa jazdy kat. „B”)
Zapewniamy:
  • samochód
  • laptop
  • telefon komórkowy
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

SPAWACZ

Miejsce pracy: Wróżewy, powiat krotoszyński , woj. Wielkopolskie

Zadania:

  • spawanie elementów stalowych metodą Mig Mag,
  • przygotowanie powierzchni do spawania,
  • spawanie czarnej stali,
  • ustawianie parametrów spawania w zależności od materiału i zgodnie z rysunkiem technicznym,
Wymagania:
  • rozwinięte zdolności manualne,
  • dokładność i precyzja,
  • doświadczenie na stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny poziom wynagrodzenia.

KONTAKT

TEL: 502 791 491

E-MAIL: REKRUTACJA@DKTECHNOLOGY.PL