D&K Technology
D&K Technology - język polski D&K Technology - język angielski D&K Technology - język niemiecki D&K Technology - język rosyjski

AKTUALNE OFERTY PRACY:

SPAWACZ

Miejsce pracy: Wróżewy, powiat krotoszyński , woj. Wielkopolskie

Zadania:

  • spawanie elementów stalowych metodą Mig Mag,
  • przygotowanie powierzchni do spawania,
  • spawanie czarnej stali,
  • ustawianie parametrów spawania w zależności od materiału i zgodnie z rysunkiem technicznym,
Wymagania:
  • rozwinięte zdolności manualne,
  • dokładność i precyzja,
  • doświadczenie na stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny poziom wynagrodzenia,
  • możliwość przyuczenia.

KONSTRUKTOR/TECHNOLOG

Miejsce pracy: Wróżewy (pow. krotoszyński)

Zadania:

  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych w firmie ( branża metalowa, produkcja mebli metalowych),
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • Prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów,
  • Realizacja projektów automatyzacji procesów montażu,
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z działem kontroli jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (automatyka, elektronika, mechanika)
  • Znajomość programów (SOLIDWORKS, AUTOCAD)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz przyrządów pomiarowych
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Min. rok doświadczenia zawodowego na ww stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym

KONTAKT

TEL: 502 791 491

E-MAIL: REKRUTACJA@DKTECHNOLOGY.PL